Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9,7 Výborné 6 recenzí

Okruh Vietnamem - cesta za romantikou

HANOI – HALONG BAY – HUE – DANANG - HOI AN – SAIGON – DELTA MEKONGU

Zájezd s českým průvodcem

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 6% ze základní ceny do 31.1.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2018 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 8900
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odpoledne odlet z Prahy/Vídně do Vietnamu (s jedním přestupem).

2. den

Večer přílet do Hanoje, transfer do hotelu. Ubytování v centru Hanoje.

3. den:

Po snídani celodenní prohlídka Hanoje - začneme návštěvou Ho Chi Minhova pamětního komplexu: Mauzuoleum, Prezidentský palác, Pagoda na jediném sloupu, která je postavena na jediném betonovém sloupu a je jedním z nejpůsobivějších chrámů Vietnamu. Poté prohlídka Chrámu literatury věnovaného Konfuciovi. Zde se nachází Císařská akademie – vietnamská první národní univerzita. Chrám literatury je vzácným projevem vietnamské úcty ke vzdělání a k literatuře obecně. Pokračujeme procházkou kolem jezera Hoan Kiem s chrámem a Želví věží, podíváme se na katedrálu sv. Josefa a poté historické centrum města. Fakultativně možnost návštěvy slavného vietnamského Vodního loutkového divadla s tisíciletou tradicí. Večer možnost individuálních procházek historickou čtvrtí Starého města, kde se zastavil čas.

4. den:

Ráno odjedeme z Hanoje na dvoudenní výlet, který bude jistě vrcholem naší cesty. Navštívíme Dračí zátoku Halong Bay zařazenou mezi nejvýznamnější přírodní divy světa a pod ochranou Unesco. Nalodíme se na výletní loď, kde se ubytujeme ve dvoulůžkových kajutách a vyrazíme na plavbu po zálivu. Ohromí nás nádherné přírodní scenérie tisíců vápencových ostrůvků, které vystupují z vody a vytváří úžasnou kulisu. Při obědě na lodi si pochutnáme na čerstvě ulovených mořských plodech. Odpoledne budeme pokračovat dále k proslulé pláži Titop. Pokud nám počasí dovolí, vyjdeme na vrcholek hory, která se zde tyčí nad mořem a vychutnáme si okouzlující výhledy na záliv Halong při západu slunce. Večeře a nezapomenutelný nocleh na palubě výletní lodi.

5. den:

Hned po probuzení budeme moci přímo na palubě lodi absolvovat cvičení Thai Chi a obdivovat okouzlující scenérie skalnatých krasových věží vyrůstajících ze zelených vod moře. Po snídani se vydáme na návštěvu jednoho z ostrovů s rozsáhlou krasovou jeskyní, Po návratu na loď průjezd další částí zátoky s objevováním nových a nových ostrovů.
Brzký oběd na lodi a okolo poledne návrat do přístavu a cesta zpět do Hanoje. Po cestě ještě krátká zastávka k návštěvě typické vesnice, kde se vyrábí keramika – Dong Trieu. Návrat do Hanoje, transfer na letiště a odlet do Hue.

6. den:

Celodenní prohlídka města Hue a jeho okolí. Ranní návštěva sedmipodlažní osmiúhelníkové pagody Thien Mu, jejíž původ sahá do počátku 17. století a je jedním z nejvýznamnějších center budhistů ve Vietnamu. Poté se nalodíme na tzv. dračí lodě a poplujeme po Voňavé řece - Perfume River. Dále navštívíme dvě z nejkrásnějších mauzoleí v oblasti Hue – Hrobku císařů Tu Duc a královskou hrobku Khai Dinh. Jedná se o rozsáhlé areály s nádhernými bohatě zdobenými chrámy, sochami mandarinů a slonů, zahradami i jezírky. Odpoledne navštívíme Císařské město, ze které dynastie Nguyen vládla Vietnamu od roku 1802-1945. Ubytování v Hue.

7. den:

Ráno odjezd z Hue přes průsmyk Hai Van Pass, odkud budeme mít krásný výhled na Jihočínské moře a okolní kopce s bohatou vegetací a rýžovými políčky. Zastávka v Lang Co. Ve městě Danang navštívíme fascinující muzeum čamské kultury a slavnou čínskou pláž a poté již budeme pokračovat do Mramorových hor. Procházkou projdeme oblastí neuvěřitelně bohatou na zdobené chrámy, pagody a další posvátná místa ukrývaná mezi kopci i v hlubokých jeskyních. Odpoledne odjezd na pobřeží k městu Hoi An a ubytování v hotelu na pobřeží.

8. den:

Návštěva okouzlujícího města Hoi An, kdysi jednoho z nejvýznamnějších mezinárodních přístavů v jihovýchodní Asii a dnes asi nejlépe zachovaným městečkem zapsaným na seznam Unesca od roku 1999. Projdeme se starobylou historickou částí města s kupeckými domy, úzkými uličkami a čínskými chrámy, navštívíme 400 roků starý Japonský most, který je hlavní památkou města a budeme obdivovat pestrou výzdobu uliček s všudypřítomnými barevnými lampióny a fáborami. Poté navštívíme místní farmu ve vesnici Tra Que, kde se seznámíme s místním zemědělstvím a kde bude i oběd připravovaný místními obyvateli složený ze spousty místních specialit. Odpoledne individuální volno k odpočinku na pobřeží Jihočínského moře.

9. den:

Dopoledne volno, odpočinek, koupání. Odpoledne transfer na letiště do Danangu a odlet do Saigonu. Po příletu přivítání místním průvodcem a transfer do hotelu, ubytování v centru Saigonu.

10. den:

Po snídani odjezd do delty řeky Mekong . Program začne v My Tho plavbou povodím Mekongu na typických lodích kolem ostrovů draka, fénixe, želvy a jednorožce. Zastávka na ostrovech k návštěvě místní dílny, kde můžeme pozorovat výrobu rýžových produktů, kokosového cukroví aj., k návštěvě farmy na pěstování tropického ovoce s jeho ochutnávkou i návštěvě medové farmy, ke ochutnáme místní produkty z medu. Projížďka po menších kanálech řeky, kde si budeme moci vychutnat krásy okolní krajiny. Uvidíme tradiční obydlí v deltě řeky Mekong postavená ze dřeva a palmových listů a budeme moci pozorovat každodenní aktivity místních zemědělců. Po projížďce povodím řeky zastávka na oběd, kde ochutnáme místní speciality. Po obědě návrat zpět do Saigonu na ubytování. Celodenní program zakončíme na jednom z nejživějších krytých trhů v Saigonu – na tržišti Ben Thanh, kde budeme mít možnost nákupů tradičních předmětů a večerní procházka centrem Saigonu

11. den:

Po snídani procházka centrem Saigonu, které je kombinací supermoderních staveb s historickými budovami a krásnými parky. Projdeme nejvýznamnější památky města – historickou budovu pošty, katedrálu Notre Dame, radnici, budovu opery. Poté návštěva bývalého prezidentského paláce a Muzea války s ukázkami válečné techniky i dalšími upomínkami vietnamské války. Večer transfer na letiště a odlet ze Saigonu.

12. den:

Po přestupu pokračování letem do Evropy a odpoledne přílet do Prahy/Vídně.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu do Vietnamu a zpět vč. letištních tax
• leteckou přepravu ve Vietnamu vč. tax
• 8× bytování ve dvoulůžkových pokojích ve 3–4* hotelech
• 1× ubytování ve dvoulůžkové kajutě na lodi v Halong Bay
• dopravu, výlety a všechny vstupy dle programu
• 9× snídani
• 3× oběd a 1× večeři dle programu
• služby místních anglicky mluvících průvodců
• služby českého průvodce (při účasti min. 10 osob)

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 8.900 Kč
• vyřízení víz cca 2.000 Kč

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 18.4.2017
Dobrý den, jsme krátce doma po návratu z poznávacího zájezdu "Vietnam". Stále vstřebáváme dojmy a informace, kterých bylo velmi mnoho v tak krásné zemi, jako je Vietnam. Místo dlouhého psaní a výčtu pěkných zážitků a okamžiků to shrneme do krátkého sdělení: "Děkujeme za perfektně provedenou práci CK Emma a jejího spolumajitele RNDr. Emila Pulky. Zájezd neměl chybu a snad se nám podaří využít služeb CK Emma i v budoucnu." Díky Eva a Zdeněk Šritrovi

Mail doručen: 30.11.2016
Dobrý den. Děkujeme za váš výborně připravený zájezd do Vietnamu. Krásné zážitky, krásná země, překrásná tečka na konec zájezdu (Ha Long Bay). Průvodce Petr Pošepný provázel zájezd s perfektními znalostmi a dokonalou péčí o své klienty. Ješte jednou mu za vše děkujeme.S pozdravem Skokanovi.

Mail doručen: 29.11.2016
Děkujeme za perfektně připravený zájezd do Vietnamu. Jsme velmi spokojeni a nadšeni. Průvodce Petr byl perfektní, zkušený a odborně velmi dobře připravený. Plánujeme v užší skupině už i další cestu, tak si necháme od vás rádi něco zajímavého doporučit./Kambodža, Laos? / Přeji mnoho úspěchů a co nejméně nespokojených zákazníků. D@D Benžovi, J&J Peroutkovi, Eva a Ilja

Mail doručen: 29.11.2016
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za perfektně zajištěný zájezd- “ cesta za romantikou – Vietnam”. Vše bylo moc pěkné p. Pošepný měl velké znalosti, byl ochotný a všem nápomocný. Vietnam je krásná země a jsem moc ráda, že jsem tuto krásu mohla absolvovat právě s Vaší společností. Ještě jednou díky za nezapomenutelné zážitky. S podzravem Fictumová

Mail doručen: 8.8.2016
Vážená cestovní kanceláři, na jaře 16 jsme se zúčastnili poznávacího zájezdu do Vietnamu. Ráda bych poděkovala vedoucímu panu RNDr. Emilu Pulkovi, který je opravdu člověk na svém místě. Úžasné znalosti, milý, vstřícný, trpělivý. Vše bylo skvěle zorganizováno, zájezd se nám všem velice líbil. Vřele doporučuji i proto, že Vietnam je krásná a zajímavá země, zatím ještě ne plná turistů.Med.

Mail doručen: 4.5.2015
Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za velmi pěkný poznávací zájezd do Vietnamu v termínu 1.4. - 12.4. 2015. Byl to velice pěkný a dobře zorganizovaný zájezd. Hlavní osobou, která udělala zájezd perfektním byl průvodce pan RNDr. Emil Pulka. Ještě jednou dík. Jaroslav a Pavel Krejčí

Mail doručen: 14.4.2015
Děkujeme za velmi pěkné zážitky z okruhu po Vietnamu ve dnech 1.-12.4.2015, hlavně panu RNDr Emilu Pulkovi za precizně a pečlivě připravený program. Byli jsme příjemně překvapeni samotným Vietnamem a hlavně jeho kvalitními průvodcovskými schopnostmi. Je jedním z nejlepších průvodců, se kterými jsme se doposud na našich cestách setkali. Manželé Tvrdí, Ostrava

Mail doručen: 13.4.2015
Dobrý den, chtěla bych tímto dopisem poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme strávili s manželem ve Vietnamu. Velké poděkování patří nejen cestovní kanceláři Emma, ale hlavně našemu průvodci panu Emilu Pulkovi, který nás Vietnamem provázel.Vietnam je bezpečná země s nádhernou přírodou a rozmanitými památkami, teplým mořem a dobrým jídlem.Děkujeme Vilma a Ruda Kolářovi - účastníci zájezdu. Kroměříž

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 9,5 Strava 9,8 Delegát 10 Doprava 9,5

Vlasta Kočová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (02.04.2017 - 13.04.2017)
Hodnoceno: 30.06.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Jana Duchaňová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (02.04.2017 - 13.04.2017)
Hodnoceno: 08.06.2017

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 10

Vážení,
Zájezd byl pro mne opravdovým zážitkem, doporučuji jej na všechny strany. Organizace vynikající, průvodce vyjímečný a ještě ke všemu jsme měli nádherné počasí :-).
Děkuji všem, kdo se na tom podíleli.
Zdraví, Jana Duchaňová

Marta Poláková - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (30.03.2016 - 10.04.2016)
Hodnoceno: 05.04.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Velmi spokojeni, pohoda a zážitek na celý život.

Alena Korousová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (09.11.2016 - 20.11.2016)
Hodnoceno: 05.04.2017

Hotel 9 Strava 10 Delegát 10 Doprava 8

Zájezd se nám moc líbil vse bylo skvěle zorganizove průvodce se nám věnoval poradil i co se tyče jídla atd problém vznikl az v Rusku s odletem letadla ale za to ck nemohla jinak bylo vse skvete zájezd byl nádherný nemělo to chybu všem doporucuji.

Josef Medek - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (30.03.2016 - 10.04.2016)
Hodnoceno: 22.09.2016

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Úžasný zážitek, vše bylo perfektní, vřele doporučujeme.

Stanislav Polák - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (30.03.2016 - 10.04.2016)
Hodnoceno: 22.09.2016

Hotel 9 Strava 10 Delegát 10 Doprava 9

Doporučujeme vašim i náročným klientům - Vietnam mile překvapil.

Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení

Video